Firma „Meblostyl” powstała w 1993 roku.
Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm oraz rzetelność.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do kompletnego wyposażenia wnętrza, przede wszystkim meble. Specjalizujemy się głównie w kompleksowym wyposażeniu kuchni. Swym klientom oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie pomiarów, projektu i montażu mebli. W 1997 poszerzyliśmy swą działalność o własną produkcję mebli skrzyniowych i mebli pod wymiar. Dziś zatrudniamy około 50 pracowników i współpracujemy z ponad czterdziestoma firmami partnerskimi, co zapewnia nam szeroką i imponującą ofertę. W maju 2010 roku otworzyliśmy galerię wyposażenia wnętrz, aktualnie największą na naszym lokalnym rynku. Dwa lata później otworzyliśmy kolejne 600m2 galerii, gdzie mogą Państwo znaleźć bogatą ofertę znanej firmy Black Red White. Na ponad 2000m2 można znaleźć:

  • -Meble pokojowe, kuchenne, młodzieżowe, dziecięce, sypialnie, meble pod wymiar
  • -Sprzęt AGD, zlewy i baterie,
  • -Meble tapicerowane, materace, łóżka piętrowe
  • -Stoliki RTV, stoły i krzesła, taborety
  • -Biurka, komody, szafki na buty, garderoby
  • -Dywany, oświetlenie, lustra, obrazy, zegary
  • -Serwisy obiadowe, sztućce, szkło ozdobne
  • -Inne artykuły wyposażenia wnętrz

 

Od roku 2014 rozpoczęliśmy sprzedaż internetową w najpopularniejszym portalu aukcyjnym allegro.pl.

Od 7 Października 2015 roku poszerzyliśmy nasz asortyment o kolejny dział – nieelektryczne AGD – rozpoczynając pracę z grupą AGDom, która jest ogólnopolską siecią specjalistycznych sklepów z artykułami gospodarstwa domowego.

Firma Meblostyl jest też głównym sponsorem Ligi Halowej, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim.

Naszym celem jest dalszy rozwój firmy przez wdrażanie nowych technologii produkcyjnych oraz rozszerzanie współpracy z kolejnymi partnerami handowymi, w ten sposób wychodząc na przeciw wymogom naszych klientów.

Dokładamy wielu starań aby nasi kontrahenci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.